Extreme Island Festival

cover eif

Czym jest Extreme Island Festival?

To impreza łącząca nasze dwie pasje – do sportu i muzyki. Dzięki współpracy z Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji do naszej dyspozycji pozostaje teren należący do Skateparku Wyspa, gdzie cyklicznie odbywają się koncerty połączone z zawodami dla rolkarzy, deskorolkarzy i amatorów bmx.

Poprzez organizację EIF chcemy promować interesujących polskich wykonawców, dając im szansę zagrania na zorganizowanej imprezie w dużym mieście, na co nie wszyscy mają szansę. Pomiędzy koncertami odbywają się zawody dla fanów jazdy wyczynowej na bmx, rolkach i deskorolce, w których zdobyć można  sporo ciekawych nagród. Dzięki temu EIF spełnia jednocześnie funkcje promocyjną dla sportu oraz miasta Poznań (reklama skateparku jako miejscowej atrakcji). Organizacja imprezy w takiej lokalizacji nie tylko podnosi jej atrakcyjność dla uczestników, ale również pokazuje, że podobne do Skateparku Wyspa miejsca, mogą być wykorzystywane w nietypowy sposób.

Dotychczas zagrali u nas:

wykonawcy

Cały czas jesteśmy otwarci na propozycje patronatu medialnego i sponsoringu. Twoja firma może dołączyć do grona dotychczasowych patronów i sponsorów.

Sponsorzy:

sponsorzy3

Patroni medialni:

patroni trial

Dodaj komentarz